Громадські інформаційні центри Львівщини в режимі доступу 24/7

У Львівській ОУНБ на базі Львівського РТЦ у партнерстві з ГО "Європейський діалог" стартував новий проект "Громадські інформаційні центри Львівщини в режимі доступу 24/7", що став логічним продовженням реалізації попередніх проектів з впровадження нових бібліотечних послуг та е-урядування. З досвідом реалізації попередніх проектів можна ознайомитися, переглянувши презентацію.

Мета - забезпечення електронного доступу до інформації та активізація участі громадян в урядуванні шляхом просування інформації щодо сервісів е-урядування і визначення ефективних кроків для підвищення рівня їх використання серед населення Львівщини.

Завдання:

  • просування електронних послуг серед населення
  • налагодження діалогу «влада – громада» з метою визначення потрібних громаді е-послуг
  • · моніторинг рівня використання е-послуг і вироблення пропозицій для поліпшення якості надання послуг та доступу до них

24 лютого бібліотекарі та інші працівники культури Львова та Львіської обасті мали змогу відвідати вступний семінар проекту, на якому було окреслено основні етапи проекту, актуальність створення інформаційних центрів при бібліотеці тощо.

/Files/images/IMG_0003[1].JPG /Files/images/IMG_0005[1].JPG /Files/images/IMG_0004[1].JPG


Буклет "Як отримати інформацію від органів влади". 2014


УНЦПД видав буклет для громадських активістів з описом основних інструментів отримання публічної інформації.

Ви зможете ознайомитися з такими інструментами:

1) запит на інформацію;

2) пошук інформації на веб-сайті органу влади;

3) особисте спостереження за роботою колегіальних органів влади. Лінк на буклет

Поставити питання юристові. Он-лайн консультації.

Тепер відповіді на усі хвилюючі Вас питання можна отримати тут

Корисні поради. Як захистити свої права та свободи - поради правозахисників та відповіді на найбільш часті запитання

Докладніше тут

Безкоштовна допомога адвокатів.

Шановні консультанти ГІЦ зверніть увагу на інформацію від Другого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, нового партнеру Львівського РТЦ.

Відповідно до Закону України від 02.06.2011 № 3460-VI «Про безоплатну правову допомогу», наказів Міністерства юстиції України від 31.12.2014 № 287/7 «Про затвердження плану заходів щодо розвитку системи надання безоплатної правової допомоги», від 10.03.2015 № 329/5 «Про внесення змін до Положення про центри з надання безоплатної вторинної допомоги», від 10.03.2015 №331/5 «Питання розвитку системи безоплатної вторинної правової допомоги» з 1 липня розпочав роботу Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – місцевий центр).
Основним завданням місцевого центрує створення рівних можливостей для доступу осіб до правосуддя, шляхом організації надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме забезпечення надання таких видів послуг:
- захист;
- здійснення представництва інтересів осіб, які мають право на безоплатну вторинну допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами;
- складання документів процесуального характеру.
Місцевий центр забезпечує доступ до безоплатної правової допомоги у цивільному та адміністративному процесах для цілої низки соціально незахищених категорій громадян, таких як:
- малозабезпечені (особи, чий середній місячний сукупний сімейний дохід нижчий суми прожиткового мінімуму);
- інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що не перевищує двох прожиткових мінімумів;
- ветерани війни, учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих), осіб на яких поширються дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
- діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які стали жертвами насильства в сім’ї;
- біженці, та інші соціально вразливі категорії осіб, визначені статтею 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».
Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися безоплатні послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах.
Другий львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м.Львів, вул.Винниченка, 30, 3 поверх, кабінет 24. Додаткова інформація про роботу центру розташована на сайті:http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres. Контактний телефон: 097 711 79 91, (032) 255-65-71.
З метою якнайширшого інформування громадян та забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги соціально вразливим верств населення просимо дозволити розміщення інформаційного матеріалу про Другий львівський місцевий центр безоплатної вторинної правової допомоги на інформаційних стендах установи. (http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres)

Кiлькiсть переглядiв: 922

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.