Історія РТЦ

2 червня 2010 року при Львівській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось урочисте відкриття Регіонального тренінгового центру для бібліотекарів згідно з програмою "Бібліоміст"./Files/images/DSC07738.jpg
Програма «Бібліоміст» впроваджена Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках партнерства з Фундацією Білла та Мелінди Гейтс, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерством культури і туризму України.
Метою програми «Бібліоміст» є сприяння розвитку сучасної системи публічних бібліотек в Україні.
«Бібліоміст» співпрацює з центральними і місцевими органами влади та бібліотеками по всій території України, допомагає бібліотекам ефективніше служити потребам громад через навчання та використання сучасних технологій.
"Бібліоміст” модернізує доступ до інформації в публічних бібліотеках шляхом:
- Обладнання більше 1000 публічних бібліотек технікою, щоб покращити доступ громадян до інформації;

- Навчання більше 1000 бібліотекарів користуватися новітніми технологіями, щоб краще обслуговувати відвідувачів, а також створення до 25 нових тренінгових центрів для бібліотекарів по всій країні;
-Допомога бібліотекарям у представленні інтересів бібліотек та одержання ресурсів необхідні для задоволення потреб місцевих громад;
-Формування у суспільстві розуміння ключової ролі бібліотек і необхідності їх підтримувати.

Для організації роботи центру Львівська ОУНБ отримала від програми "Бібліоміст" грант на суму 20 тисяч доларів США, а також 10 комп'ютерів з програмним забезпеченням, мультимедійний проектор, принтер, сканер та мережеве обладнання.
Одним із завданнь Регіонального тренінгового центру є, також, навчання різніх категорій користувачів. У Вільний від навчання час Центр надає безкоштовний доступ до Інтернету усім бажаючимм користувачам бібліотеки.
Навчальна програма передбачає не тільки проведення практичних зайнять у РТЦ при нашій Бібліотеці, але й дистанційне навчання, здійснюватімуться віїзні тренінги, організовуватімуться круглі столи за участі місцевих громад, представніків місцевого самоврядування та громадськихй організацій , які найбільш дотичні до бібліотечної справи.

/Files/images/Desktop.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 880

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.