/Files/images/logo.gif

Українська бібліотечна асоціація - незалежна всеукраїнська громадська організація, що об'єднує на добровільних засадах осіб, які професійно пов'язані з бібліотечною справою, бібліографічною та інформаційною діяльністю.

/Files/images/top_logo.jpgIREX (Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів) - це міжнародна неприбуткова організація, що забезпечує інтелектуальне лідерство та інноваційні програми сприяння позитивним стійким змінам в глобальному масштабі

/Files/images/Європейський ліалог.jpg

Підтримка ініціатив, які направлені на зближення людей, суспільств і держав Європи, зміцнення толерантності і кращого розуміння процесів європейської інтеграції, пошук місця України в нових реаліях об`єднаної Європи.

/Files/images/150px-БиблиоМ_ст_ukr_small.jpg

Бібліоміст» – це партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури і туризму України та Української бібліотечної асоціацї

/Files/images/InstytutPolitTechnologij.jpg

Інститут ставить собі за мету сприяння розбудові України як демократичної правової держави з ринковою економікою та відкритим громадянським суспільством, формування нової політичної еліти, підтримку та зміцнення місцевого самоврядування, утвердження ідей демократизації самоврядного процесу, вивчення, узагальнення та поширення досвіду з розвитку ініціативи та самодіяльності територіальних громад, акумулювання фінансових коштів та матеріальних засобів для підтримки та сприяння розвиткові місцевого самоврядування.

/Files/images/a_e234836f.jpg

Інститут Громадського Лідерства, ІГЛ (Public Leadership Institute) — навчальний заклад некомерційного типу на теренах України, в якому протягом року навчаються лідери громадських організацій, молодіжних осередків політичних партій, рухів та активна молодь.

Мета ІГЛ — виховання лідерів нової генерації, за допомогою їхнього спільного навчання, обміну досвідом, співпраці, консолідації для сприяння процесам розвитку громадянського суспільства та поширення демократичних цінностей в Україні.

/Files/images/96849.jpg

Форум Любельських неурядових організацій - обєднання кількох неурядових організацій Польщі та створення ними спільних проектів.

/Files/images/завантаження.jpg

Львівська міська рада — міська рада з центром у Львові. До неї також входять місто Винники, смт Брюховичі і Рудне. Львівська міськрада поділяється на 6 адміністративних міських районів. 19 травня 2011 депутати Львівської міської ради проголосували за приєднання до меж Львова 28,8 гектара території Сокільницької сільради та 57,32 гектара території Зимноводівської сільради.

/Files/images/підкова.png Львівська міська громадська організація. Мета: реалізація громадських ініціатив для розвитку громадянського суспільства в Україні

/Files/images/ліга прес.jpg Львівське видавництво Ліга-Прес

/Files/images/a_bc155935.jpg ЦППД «СІМ» є членом та одним із засновників Української Гельсінської спілки з прав людини(Всеукраїнської асоціації громадських правозахисних організацій області.

/Files/photogallery/images.jpg Львівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою.

/Files/images/завантаження.png ГО Освітній ресурсний центр є регіональною громадською організацією, створеною для підтримки і сприяння розвитку гуманітарного співробітництва та ефективного впровадження актуальних ініціатив в сфері освіти та культури, підтримки громадських організацій, інших недержавних та самоврядних структур та інституцій просвітницького напрямку.

Кiлькiсть переглядiв: 1112

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.